Работилница „В градината на пролетта“
Където всяко цвете носи красота, вдъхновение и радост!
Готови ли сте да отпразнуваме момента, в който денят и нощта се срещат в съвършен баланс?
Пролетното равноденствие е време, в което природата се събужда, а с нея идват и новите начала. Това е период за вдъхновение, баланс и съзнателно насочване на намеренията ни към всичко ново, което искаме да поканим в живота си.
В тази специална работилница ще се потопим в японското изкуство на икебана и ще създадем цветна аранжировка, вдъхновена от хармонията на природата и магията на пролетта. Ще работим с естествени материали и ще се насладим на процеса на творчество, баланс и внимание към детайла.
Цветята, с които ще работите, ще вземете със себе си у дома, като малък символ на новото начало и пролетната енергия, която сте създали.
Работилницата е подходяща както за индивидуално преживяване, така и за споделен момент с близък човек. Елате да отпразнуваме равноденствието, да се свържем с природата и да сътворим нещо красиво заедно.

Къде: Студиото на MIRACLE IKEBANA (гр. София, кв. Хиподрума, ул. Добри Христов, бл. 146, партер).
Кога: 21 март (събота) от 14:00 до 16:00 ч.
Цена:
1 участник - 35 € / 68,45 лв.
Цената включва всички необходими материали. След работилницата всички участници ще си вземат цветята, с които са работили.
Записването е предварително. Местата са ограничени, побързайте!